click fraud detection

Виготовлення стікерів

рекламные стикеры на пол

Сьогодні у звичної нам наклейки з’явилося нове ім’я – стікер. Це слово прийшло до нас з англійської мови і означає фактично те ж саме, але просто вимовляється по-іншому. Так, наприклад, словники російської мови сьогодні говорять про те, що стікер – це мала форма поліграфії, що випускається на самоклейній основі.

Стікери рекламні

Виготовлення стікерів – плакат малих розмірів, виконаний на самоклеючому папері, плівці та плівці ORACAL прийнято називати стікером. Відмінною особливістю цього виду поліграфічної продукції є її стійкість до зовнішніх чинників впливу. Під час виготовлення рекламного стікера враховується зносостійкість, щоб його можна було клеїти на будь-які поверхні, як-от авто чи підлога.

Друк стікерів (самоклеючі етикетки) – це невеликі наліпки, розташовані або безпосередньо на виробі, або на його упаковці. Повнокольоровий стікер – це недорогий і дуже ефективний спосіб реклами вашого товарного знака, фірми.

Ми виготовляємо рекламні стікери, розробляючи дизайн стікера під замовлення. Виготовлення рекламних стікерів переважно недорогі і при цьому найчастіше мають яскравий дизайн для привернення уваги покупців. Ми надаємо послугу виготовлення стікерів на власному обладнанні в місті Київ.

Получите консультацию
удобным для Вас способом!

Ответим в течении минуты!